Hydnet.se använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli så bra som möjligt. Tryck på OK för att godkänna. Läs mer
OK

Kontakt

 
 
 
Göteborg
EA Rosengrens gata 29
421 31 Västra Frölunda
031-499 490

Huvudkontor
Försäljning

Konstruktion/design
Ekonomi
Inköp

Lager
 
Stockholm
Raseborgsgatan 9
164 74 Kista
08-59 470 470

Försäljning
Konstruktion/design
 
Malmö
Norra Vallgatan 72
211 22 Malmö
040-699 81 80

Försäljning
Konstruktion/design
Göteborg
Nicklas Asker
Företagsledning
nicklas.asker@hydnet.se
031-499 490

Fredrik Lamberg
Försäljningsingenjör
fredrik.lamberg@hydnet.se
070-316 40 81

Rune Jonasson
Försäljningsingenjör
rune.jonasson@hydnet.se
031-499 497

Daniel Warme
Försäljningsingenjör
daniel.warme@hydnet.se
070-716 05 71

Ramin Khatiri
Inköp, lager, logistik
purchase@hydnet.se
031-499 491

Alexandra Jedenborg 
Inköp, lager, logistik
purchase@hydnet.se 
031-499 498

Anders Lindahl
Ekonomi
anders.lindahl@hydnet.se
031-499 493
Stockholm
Oscar Berglund
Försäljningsingenjör
oscar.berglund@hydnet.se
070-316 46 03

Göran Claesson
Försäljningsingenjör
goran.claesson@hydnet.se
070-316 42 15

Torun Öhman
Försäljningsingenjör
torun.ohman@hydnet.se
070-316 41 53
Malmö
Anders Henriksson
Försäljningsingenjör
anders.henriksson@hydnet.se
070-316 46 05