Hydnet.se använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli så bra som möjligt. Tryck på OK för att godkänna. Läs mer
OK

Kontakt

 
 
 
Göteborg
EA Rosengrens gata 29
421 31 Västra Frölunda
031-499 490

Huvudkontor
Försäljning

Konstruktion/design
Ekonomi
Inköp

Lager
 
Stockholm
Raseborgsgatan 9
164 74 Kista
08-59 470 470

Försäljning
Konstruktion/design
 
Malmö
Norra Vallgatan 72
211 22 Malmö
040-699 81 80

Försäljning
Konstruktion/design
Göteborg
Nicklas Asker
Företagsledning
nicklas.asker@hydnet.se
031-499 490

Fredrik Lamberg
Försäljning
fredrik.lamberg@hydnet.se
070-316 40 81

Rune Jonasson
Försäljning
rune.jonasson@hydnet.se
031-499 497

Ramin Khatiri
Inköp, lager, logistik
purchase@hydnet.se
031-499 491

Alexandra Jedenborg 
Inköp, lager, logistik
purchase@hydnet.se 
031-499 491

Anders Lindahl
Ekonomi
anders.lindahl@hydnet.se
031-499 493
Stockholm
Oscar Berglund
Försäljning
oscar.berglund@hydnet.se
070-316 46 03

Göran Claesson
Försäljning
goran.claesson@hydnet.se
070-316 42 15

Torun Öhman
Försäljning
torun.ohman@hydnet.se
070-316 41 53

Frida Landholm
Administration, marknadsföring
frida.landholm@hydnet.se
070-316 64 90
Malmö
Anders Henriksson
Försäljning
anders.henriksson@hydnet.se
070-316 46 05